Свечаном академијом обиљежен Дан општине

Свечаном академијом у новоуређеној кино сали вечерас је обиљежен 24. април – Дан општине Котор Варош. Академији су присуствовали Премијер РС Жељка Цвијановић и потпредсједник Републике Српске Емил Влајки.

За постигнуте колективне и појединачне успјехе у раду, који представљају посебан допринос за развој општине Котор Варош, Златним повељама су одликовани Миленко Нарић, Архијерејски намјесник Которварошки, и ЈУ ОШ “Свети Сава” Котор Варош.

Писменим захвалницама су награђени Мирјана Сека Петрушић, дугогодишњи радник Центра за социјални рад, доктор Петко Крчић, УНДП Сарајево, Грађевинско предузеће “Акрополис” д.о.о. Котор Варош и Грађевинско предузеће “Милеж” д.о.о. Котор Варош. Награде истакнутим појединцима и колективима уручили су начелник општине Далибор Вучановић и предсједница Скупштине општине Ениса Божичковић.

У забавном дијелу програма наступио је Дјевојачки ансамбл “Жубор”.